CoderZ SPIKE Prime nuotykių paketas mokyklai Padidinti

CoderZ Python treniruotės Paketas klasei

Klasės paketas turi 30 mokinių vietų + 1 mokytojo vieta*. Vienos pamokos kaina vaikui - 2,2€. Licencijų raktus atsiųsime per 3 .d.

* Jei reikia daugiau mokytojų vietų galima papildomai įsigyti už 25€ arba užimti vieną iš mokinio vietų

Smulkiau

660,00 € su PVM

Charakteristikos

Amžiaus kategorija: 10+
Mokymo valandos 25
Pamokų skaičius 14 pamokų (45-90min.) su mokymo planais Lietuvių kalba
Užduočių skaičius 101
Mokytojo vadovas 33 psl. Anglų kalba
Licencijos trukmė 1 metai
Licencijų skaičius 30 + 1 mokytojas

Apie prekę

„CoderZ“ yra novatoriška ir smagi mokymosi platforma, skirta mokiniams visame pasaulyje užsiimti robotika, informatika ir STEM, puoselėjant XXI amžiaus įgūdžius. Naudodami imituojamus virtualius 3D robotus, mokiniai mokosi gamtos mokslų, technologijos, inžinerijos ir matematikos bei dalyvauja sudėtingose pakopinėse misijose, kurios ugdo kūrybiškumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir technologijų vertinimą.„CoderZ“ yra talpinama debesyje ir nereikalauja jokios specializuotos įrangos ar mokymo, ją lengva įdiegti, ji yra ekonomiška ir sukurta taip, kad kiekvienas mokytojas galėtų pristatyti STEM savo klasėje. „CoderZ“ suteikia STEM ugdymą prieinamą visų lygių, visų mokyklų ir bet kokio išsilavinimo mokiniams. Kursas skirtas 6-8 klasių mokiniams, tačiau jei klasė yra bandžiusi kitus programuojamus įrenginius (pvz. WeDo 2.0) galima mokytis ir su jaunesniais mokiniais. 

Mokiniai rimtai linksminasi mokydamiesi programavimo pagrindų. Mūsų patrauklios misijos yra pagrįstos realaus pasaulio scenarijais, kurie leidžia mokiniams lengvai programuoti naudojantis teksto redaktoriais arba „Blockly“.

Mokinių rezultatai:

 • Roboto judesių valdymas
 • Įvairių jutiklių tyrimas ir naudojimas
 • Naudojami programavimo pagrindai:kintamieji, sąlyginė logika,skirtingi ciklai
 • Išmaniųjų blokų kūrimas ir naudojimas(funkcijos)

Pamokos suderintos su CSTA ir NGSS standartais.

Phyton treniruotės kurso metu mokiniai įveiks net 70 sužaidybintų misijų įvairiomis temomis (mechanika, fizika, navigacija, jutiklių valdymo) su virtualiais robotais ir lavins savo programavimo ir robotikos įgūdžius tiesiai iš namų! Saugus sprendimas karantino metu.

Pamokų temos:

 • Susipažinimas su Phyton - 6 misijos, kurių metu susipažinsite su robotu virtualioje aplinkoje ir Phyton kalbos sintaksės pagrindais.
 • Lengvas įsibegėjimas - 6 misijos, kurių metu mokiniai sužinos, kaip robotukas Runy turi išlaikyti pastovų greitį, kad pasiektų misijos tikslą.
 • Atstumo matavimas - 6 užduočių, kurių metu Ruby važinės įvairiais nelygumais, o orientuotis turės pagal užprogramuotus jutiklius.  
 • Geras posūkis - 5 misijos, kurių metu robotas atliks pasisukimus didindamas ir mažindamas variklio galią. 
 • Raidės - 6 misijos, kurių metu mokysitės, sekti raidžių formą ir mokysis kurti meną. Naudojamas set_trail metodas.
 • Apvalus - 6 misijos, kurių metu mokiniai turės atlikti įvairius posūkius, kad surinktų visus objektus. Prireiks spindulio skaičiavimo švelniam posūkiui! 
 • Radaras - 7 misijos, kurių metu naudodami ultragarso jutiklį mokiniai kurs radarą.
 • Rankos aukštyn - 7 misijos, kurių metu mokiniai užprogramuos magnetinę roboto ranką ir gebės perkelti daiktus.
 • Pavojingas kelias - 10 misijų, kurių metu mokiniai užprogramuos robotuką, kuris turės įveikti pavojingą ir nelygų kelią. Šį iššūkį robotas įveiks tik su įvairiais jutikliais!
 • Vykdykite - 10 misijų su įvairiomis linijos sekimo užduotimis. Lengva nebus, nes prisidės ir eismo reguliavimas!

Vienos iš misijų vaizdas, kurioje matoma, kad mokinys norėdamas pasiekti tikslą, turi užprogramuoti robotą taip, kad šis naudodamas jutiklius nelygiame kelyje nenukristų iš trasos.