LEGO® Education BricQ Motion Starto rinkinys

45401

Nauja prekė

Naujausia LEGO® Education priemonė pradinukams mokytis STEAM. Su vienu rinkiniu klasėje dirba 2 vaikai, o įsigijus papildomai asmeninius rinkinius vaikai gali atlikti užduotis savarankiškai namuose.

Pamokų planai anglų kalba.

Smulkiau

165,77 € su PVM

Charakteristikos

Produkto kodas: 45401
Amžiaus kategorija: 6+
Detalių skaičius: 523
Išleidimo metai: 2021
Saugojimo konteineriai Dėžė iš smūgiams atsparaus plastiko su rūšiavimo dėklais konstravimo elementams rūšiuoti ir saugoti
Garantijos laikotarpis 24 mėn.

Apie prekę

LEGO® Education BricQ Motion Starto rinkinys 1-5 klasių mokinius įtraukia į fizinių mokslų tyrinėjimą sporto kontekste. BricQ Motion padeda stiprinti jėgų, judesio ir sąveikos supratimą, suteikdamas lengvą praktinę mokymosi patirtį nenaudojant technologijų.

  • Pridedamos atspausdintos statybos instrukcijos ir pakaitiniai elementai, kad būtų lengviau valdyti klasę.
  • Naujos sunumeruotos kaladėlės palengvina vaizdinę matematikos praktiką, todėl matematika tampa aktualesnė, kūrybiškesnė ir įdomesnė.

Patyriminės veiklos įtraukia mokinius į STEAM veiklas ir skatina atrasti fizinius mokslus per praktines veiklas

LEGO® Education BricQ Motion Starto rinkinys įtraukia vidurinių mokyklų mokinius į STEAM mokymąsi, kai jie eksperimentuoja su jėgomis, judesiu ir sąveika sporto kontekste. Naudojant BricQ Motion Prime nereikalingos jokios papildomos technologijos ir mokiniai gali susikoncentruoti į obejektų kūrimą ir jų fizikinių sąvybių tyrinėjimą.

Dėžėje

Šiame 523 dalių rinkinyje yra keturios minifigūrėlės ir platus specialių elementų, tokių kaip krumpliaračiai, svertinės plytos, spyruoklės ir kt. Spalvomis pažymėtos rūšiavimo dėklai palengvina statybos procesą ir padeda greičiau ir efektyviau susitvarkyti po veiklos. Naujos sunumeruotos kaladėlės palengvina matematikos pamokas, todėl matematika tampa aktualesnė, kūrybiškesnė ir įdomesnė. Rinkinyje taip pat yra pakaitinių elementų ir du atspausdinti statybinių instrukcijų lankstinukai su įkvepiančiomis idėjomis, kurios padėtų mokiniams, net ir tiems, kurie dar niekada nestatė LEGO kaladėlėmis, atrasti fizikos mokslus.

Pamokų planai

Susipažinimui su STEAM yra siūloma 2 su tarptautiniais mokslo standartais suderinta mokymosi programos, kuri apima įtraukiančius vaizdo įrašus, mokinių ataskaitas, pamokų planus, mokytojų vaizdo įrašus, vertinimo kriterijus ir matematikos bei kalbos temų pratęsimus.

Kas sudaro mokymosi programą?

7-8 pamokos po 45 minutes (1 atviras projektas su dviem 45 minučių sesijomis)

• 30 + min. kalbos ir matematikos papildomos veiklos kiekvienai pamokai.

• 6 - 10 valandų edukacinio turinio.

Žaismingas ir patrauklus STEAM mokymasis gali įvykti bet kur!

Perkelkite mokymąsi klasėje į namus naudodami asmeninį mokymosi rinkinį. Galingas „LEGO Education“ klasės komplekto išplėtimas - asmeninis mokymosi rinkinys - suteikia galimybę pedagogams tęsti STEAM mokymo programų teikimą, kartu užtikrinant gerus mokymosi rezultatus hibridinėje mokymosi aplinkoje.

Plačiau apie produktą.