Rinkinys kūrybiškumo lavinimui

45020

Nauja prekė

Su šiuo universaliu kaladėlių rinkiniu sužadinkite vaikų natūralų smalsumą tyrinėti ir mokytis. Komplekte yra 1000 kaladėlių, todėl vaikai gali kurti įvairias gyvenimiškas ar įsivaizduojamas figūras, objektus ir pastatus.

Smulkiau

78,65 € su PVM

Apie prekę

Konstruodami vaikai lavina smulkiąją motoriką, o konstravimo kortelės palaikys ir įkvėps jų kūrybiškumą. Kur juos nuves jų vaizduotė? Saujelė LEGO® kaladėlių gali virsti absoliučiai viskuo!

Kūrybiškumo lavinimo įrankį galima naudoti su kitais LEGO® Education rinkiniais, pvz. Mano didelis pasaulis.

Papildomos funkcijos:

  • 1000 klasikinių LEGO® kaladėlių įvairių formų ir spalvų
  • 8 dvipusės statybinės kortelės palaikymui ir įkvėpimui
  • Veiklos kortelė su įkvepiančiomis mokymo idėjomis
  • Internetiniai vaizdo įrašai siūlo dar patrauklesnių veiklos idėjų

Esate naudotojas, ieškantis būdo mokyti namuose įvairaus amžiaus vaikus?

Nesvarbu, ar vaikai mokosi klasėje ar namie, jie visi pasižymi lakia vaizduote, įgimtu smalsumu ir troškimu tyrinėti bei rizikuoti. Šiai energijai nukreipti tinkama linkme tereikia tinkamų išteklių. LEGO Education nori padėti. Praktinis mokymasis suteikia galimybę kurti idėjas ir modelius, lavinant svarbius įgūdžius, pvz., bendravimą, bendradarbiavimą, kritišką mąstymą ir kūrybiškumą.

Jau daugiau nei 40 metų LEGO Education kuria švietimo sprendimus, pagrįstus nusistovėjusia švietimo teorija, kad vaikai geriau mokosi ir daugiau prisimena naudodamiesi praktine patirtimi. Mūsų gaminiai nėra žaislai – LEGO Education mokymosi ištekliai skirti naudoti ne namų pramogoms. Tai sprendimai itin veiksmingam švietimui, kuriuo užpildomi vietinės švietimo programos poreikiai.

LEGO Education teikia palaikymą renkantis gaminius ir juos įsigijus, kad LEGO Education ištekliai būtų kuo veiksmingiau naudojami mokymosi aplinkoje. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

LEGO® Education kūrybiškumui lavinti ir ekologijai skatinti

Ar žinojote, kad LEGO Group dabar kai kuriuos LEGO elementus gamina iš augalinio plastiko? Elementai, įskaitant medžius, lapus, drakono sparnus ir krepšinio lankus, dabar gaminami iš tvarių cukranendrių. Iki 2030 m. visi LEGO elementai bus pagaminti iš tvariai pagamintų medžiagų.