Kas yra LEGO® Education ?

LEGO® Education siūlomi produktai pateikia kompleksinius socialinio ir emocinio ugdymo ikimokyklinio ugdymo metu sprendimus. Jie ugdo vaikų pasitikėjimą savimi, skatina smalsumą, užsidega aistra mokytis ir gerina kalbos kultūrą bei raštingumą. Būsimieji studentai ruošiasi savo kasdieniam gyvenimui ir mokyklai, ugdydami socialinius įgūdžius.

Naudojant  LEGO® Education siūlomus sprendimus, žengiami pirmieji svarbiausi žingsniai STEAM disciplinose.

Vaikai susipažįsta su programavimo pagrindais, formuoja problemų sprendimo įgūdžius, ypatingą dėmesį skirdami savo pažintinei raidai.

LEGO® Education, bendradarbiaujanti su švietimo industrija 40 metų, siūlo įvairiapusiškus mokymosi sprendimus.

LEGO® Education mokymosi sprendimų spektras yra pagrįstas LEGO® konstrukciniais elementais, su mokymo programa susijusia medžiaga ir fizinėmis bei skaitmeninėmis mokymosi priemonėmis.

LE 40.jpg

LEGO® Education 40 metų istorija per 1,5 minutes

STEAM nuoseklus mokymąsis su LEGO® Education

Ankstyvasis mokymas jpg.jpg

Pradinis mokymas jpg.jpg

Skatinkite smalsumą tyrinėti kartu ir mokytis žaidžiant >

Į PARDUOTUVĘ>

Sužadinkite entuziazmą  mokytis visą gyvenimą >

Į PARDUOTUVĘ>

Ugdykite pasirengimo kolegijai ir karjeros įgūdžius>

Į PARDUOTUVĘ>

LEGO® Education produktų apžvalga:


LE_Confidence_Slide_LT_opti.jpg

SPRENDIMAI

STEAM

EDUKACIJAI

LEGO® Education sprendimai, skirti STEAM mokymui bet kokio amžiaus besimokantiesiems, ir remia studentų tobulėjimą savimi pasitikinčiais STEAM dalykų ekspertais.

STEAM, kūrybiškai ir visapusiškai peržengiantis dalyko ribas, derina mokslą, technologijas, inžineriją ir matematiką (STEAM = mokslas, technologijos, inžinerija, menas, matematika).

STEAM mokyme besimokantysis vaidina aktyvų vaidmenį ir šis požiūris ugdo besimokančiojo sugebėjimą mąstyti, pastebėti ir pasiūlyti sprendimus.

DAUGIAU APIE STEAM SPRENDIMUS LIETUVOJE>

Spike-arm.jpg

STEAM - yra integruotas ir praktine veikla pagrįstas mokymas(-is). Tai paprastas būdas, padedantis vaikams pamokose įgijamas  žinias iš karto pritaikyti savo aplinkoje. STEAM užsiėmimuose matematika mokoma kartu su kitais mokslais (informatika, fizika, biologija, inžinerija, menai ir kt.). Sujungiant skirtingas mokslo šakas gautos žinios iš karto išbandomos praktiškai, o pati mokymo metodika parodo, kaip skirtingos disciplinos veikia kartu.

Daugiau apie LEGO® Education

lego-innovation-studio.jpg

Kurkite pasitikėjimą savimi mokymuose su LEGO® Education

Treniruokitės per praktikas ir išmokite žaisti visą gyvenimą

Mokykitės namuose ir ugdykite STEAM kompetencijas

Perskaitykite „Harris Global Consulting Agency“ tyrimą ir sužinokite daugiau apie kritinį ryšį tarp studentų pasitikėjimo savimi, STEAM ir praktinio mokymosi.

DAUGIAU>

Išmokite treniruotis ir žaisti visą gyvenimą
Interviu ir studijas rasite LEGO® Foundation, norėdami išsiaiškinti, kaip žaidimas leidžia vaikams dalyvauti mokymesi visą gyvenimą ir kaip praktinis mokymasis skatina kūrybiškumą.

DAUGIAU>

Išlaikyti studentų entuziazmą, norą ir kūrybiškumą studijuojant namuose STEAM gali būti gana sunku. Sužinokite apie namų darbų patarimus ir idėjas naudodami „LEGO® Education“ bet kokio amžiaus vaikams.

DAUGIAU>

pasitikejimas.jpg

Pasitikėjimas STEM mokyme su LEGO® Education

„STEAM pasitikėjimas mokymu prasideda čia!
„LEGO® Education teikia platų praktinių ir skaitmeninių švietimo šaltinių spektrą, skatinantį mokinius kūrybiškai mąstyti, sistemingai mąstyti ir išlaisvinti savo galimybes formuoti savo ateitį.

5%20savybes.jpg

Į PARDUOTUVĘ ? >

AR NORĖTUMĖTE DAUGIAU INFORMACIJOS APIE EDUKACINIUS PRODUKTUS BEI SPRENDIMUS PAGAL AMŽIAUS KATEGORIJAS:

Vaikai gimsta smalsūs ir norintys mokytis. LEGO® Education ankstyvojo mokymo tikslas yra skatinti natūralų smalsumą ir skatinti mažiausius vaikus mokytis žaidžiant.

Mūsų tikslas - padėti jiems pasiruošti mokyklai ir gyvenimui, ugdant savo socialinius įgūdžius ir leisdžiant jiems anksti pradėti savo kelionę į STEAM pasaulį , ir taip ugdant svarbius XXI amžiaus įgūdžius. LEGO® Education ankstyvasis mokymas siūlo linksmus ir patrauklius mokymosi būdus.

Yra šeši pagrindiniai mokymosi sprendimai, kurių kiekvienas sutelktas į tam tikrų įgūdžių rinkinį. Kiekvienas sprendimas buvo sukurtas padėti vaikams planuoti ir mokytis kartu grupėse.

 Daugiau apie produktus bei sprendimus 

Visus moksleivius įtraukiantys praktiniai integruoto švietimo sprendimai.

Mokymasis "rankų protu" ir sprendimas realaus pasaulio STEM užduočių moksleivius natūraliai uždega domėtis gamtos dėsniais, technologijomis.

Dirbdami komandose pagal specialią metodiką, jie ugdo svarbiausias XXIa. kompetencijas - kūrybiškumą, kritinį mąstymą, komunikacinius gebėjimus bei komandinio darbo įgūdžius.

Daugiau apie produktus ir sprendimus  

Ruoškitės ateities profesijoms su praktiniais STEAM ir Robotikos sprendimais.

Pagreitinkite STEAM mokymąsi visoje jūsų klaseie naudodami LEGO®Education SPIKE ™ Prime, lengvai pasiekiamą, intuityvų ir lengvai pritaikomą sprendimą, skirtą vidurinių mokyklų moksleiviams. Neįtikėtinas sprendimas sujungia LEGO® kaladėles, programuojamą daugiapakopį centrą, programavimo kalbą, pagrįstą Scratch bei lengvos pradžios pamokas, padedančias bet kokio lygio mokiniams ugdyti pasitikėjimą savimi ir kritinio mąstymo įgūdžius.

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3, dabar suderinamas su Python ir yra praktiškas, tarpdalykinis robotikos sprendimas, kuris įtraukia vyresniųjų klasių moksleivius į STEM, ugdydamas jų XXI amžiaus įgūdžius ir pasitikėjimą savimi. Vidurinių mokyklų studentai dabar gali patirti Python realiojo pasaulio programas, kurios yra puikus pagrindas toliau tyrinėti mašininio mokymosi (ML) ir dirbtinio intelekto (AI) sąvokas.

Daugiau apie produktus bei sprendimus 


GRĮŽTI Į PAGRINDINĮ PUSLAPĮ