Jaunojo programuotojo ekspresas

45025

Nauja prekė

Sveiki atvykę į „Coding Express-Jaunojo programuotojo ekspresą“- tai kūrybingas, intuityvus ir bendradarbiaujantis būdas ikimokyklinio amžiaus vaikams mokytis ankstyvo programavimo ir svarbių XXI amžiaus įgūdžių!

Smulkiau

326,70 € su PVM

Charakteristikos

Produkto kodas: 45025
Amžiaus kategorija: 2-5
Detalių skaičius: 234
Išleidimo metai: 2019

Apie prekę

Įkvėpkite mažuosius smalsuolius tyrinėti ankstyvas programavimo aplinkas, tokias kaip sekos nustatymas, ciklai ir sąlygos, kuriant problemų sprendimo įgūdžius, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir socialinius bei emocinius įgūdžius.

Naujasis LEGO Education traukinys „Coding Express“ yra pirmasis ankstyvojo programavimo įvadas mūsų jauniausiai (2-6 metų amžiaus) auditorijai. „Coding Express“ - tai kūrybingas, intuityvus ir universalus sprendimas, kuris pristato ikimokyklinio amžiaus vaikus į ankstyvą programavimo koncepciją, kuri natūraliai sukelia jų smalsumą, kūrybiškumą ir norą ištirti ir mokytis kartu.

Remiantis vis populiaresne traukinio tema, labai universalus LEGO DUPLO sprendimas leidžia vaikams sujungti ir intuityviai ištirti ankstyvąsias programavimo koncepcijas, tokias kaip sekos nustatymas, ciklai ir sąlyginis programavimas, kuriant problemų sprendimo įgūdžius, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir socialinius bei emocinius įgūdžius.

Pagrindinės mokymosi vertės:

• Sekos nustatymas
• Ciklai
• Sąlyginis programavimas
• Bendradarbiavimas
• Problemų sprendimas

„Coding Express“ sprendime yra mokytojo vadovas su 8 pamokomis - 4 pamokos naudoja fizinį rinkinį ir 4 pamokos naudoja skaitmeninę programą. Mokytojo vadovas buvo sukurtas naudojant mokslo, matematikos ir technologijų gaires iš Nacionalinės mažų vaikų ugdymo asociacijos (NAEYC) ir XXI a. Ankstyvojo mokymosi sistemos (P21 ELF).

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE IKIMOKYKLINUKŲ PRODUKTUS ?

Coding Express

Atsisiųsti

6 kaladėlės

Edukacinių užduočių inkinys tik su šešiomis kaladėlėmis!

Atsisiųsti (3.89M)

FLL ikimokyklinukų komandai

Jr. FLL Discovery Team Meeting Guide

Atsisiųsti (7.36M)