LEGO® Education - profesinis tobulėjimas Padidinti

LEGO® Education - profesinis tobulėjimas

Suasmeninta mokymosi programa, įkvepianti mokytojus mokytis, praktikuoti ir įgyti kompetencijų, palaikančių žaismingą, praktinį STEAM mokymąsi, maksimaliai paveikiantį studentų rezultatus.

Pradėkite mokytis jau dabar!

Smulkiau

0,00 € su PVM

Apie prekęPalengvinkite praktinį, žaismingą STEAM mokymąsi

„LEGO® Education Professional Development“ įkvepia mokytojus mokytis, praktikuotis ir įvaldyti kompetencijas, kad jie galėtų palengvinti praktinį, žaismingą STEAM mokymąsi kartu su savo mokiniais. Mokytojai aktyviai dalyvauja šioje patirtinio, individualizuoto profesinio mokymosi programoje, skirtoje sukurti perduodamų mokomųjų įgūdžių ir strategijų, skatinančių studentų sėkmę, rinkinį. Profesinis tobulėjimas remiasi kompetencijomis grįsta sistema ir suteikia mikrokreditą kaip atlygį ir pripažinimą už mokymąsi.

Mokymasis savarankiškai

Nemokamas, internetinis, savarankiškas mokymasis nukreiptas į individualius poreikius ir mokymosi nuostatas. Turėdami pilną mūsų kursų biblioteką, mokytojai gali tobulinti vieną tikslinę kompetenciją per kiekvieną greitą mokymosi ciklą arba išplėsti savo mokymąsi keturiose kompetencijose per ilgesnius mokymosi ieškojimus.
Savarankiškas mokymasis suteikia galimybę bet kur ir bet kada naudotis:

  • Interaktyvūs kompetencija pagrįsti kursai
  • Produkto vaizdo pamokos
  • „LEGO® Education“ mokymosi filosofija ir ištekliai

Palengvintas mokymasis


Palengvintas mokymasis suteikia visos dienos mokymo kursus, kuriuos veda sertifikuotas „LEGO® Education“ treneris. Šie virtualūs kursai ar mokymai vietoje yra patraukli mokymosi patirtis, kuri dar labiau sustiprina pasitikėjimą savimi ir žaismingą STEAM mokymąsi. Palengvintas mokymasis apima:

  • Projektinio mokymo kursai
  • Praktinių produktų mokymo kursai

Treniruotė


Treniruotė yra asmeniškai pritaikyta, prieinama ir aktyvi programa, padedanti nuolat kurti mokymo praktikas, kad būtų užtikrintas patrauklus, praktinis, žaismingas STEAM mokymasis. Vadovaujama sertifikuoto „LEGO® Education“ trenerio, programa orientuota į profesinio mokymosi perkėlimą į individualią klasės aplinką.

Treniruotė apima:

  • Pamokų pristatymo koučingas
  • Pamokos paruošimas ir apmąstymas