Konstruktoriaus rinkinys LEGO EV3

45544

Nauja prekė

Dauguma tai vadina robotu, tačiau mes tai vadiname motyvatoriumi!

LEGO® MINDSTORMS® EV3 roboto rinkinys ir programinė įranga skirta moksleiviams susipažinti su robotikos ir mokslo pasauliu. LEGO elementai ir grafinė programavimo aplinka nereikalauja specialaus pasiruošimo.

LEGO® MINDSTORMS® EV3 roboto rinkinio papildomi resursai

Smulkiau

468,31 € su PVM

Charakteristikos

Amžiaus kategorija: 10+
Detalių skaičius: 541
Išleidimo metai: 2013
Tinkamas: 1-3 vaikams

Apie prekę

LEGO® MINDSTORMS® Education rinkinys

Tyrdami mokslinius dėsnius ir eksperimentuodami susipažinsite bei suvoksite pagrindinius fizikos dėsnius, įgysite patirties kuriant mechanines konstrukcijas ir išmoksite programuoti įvairiausius robotus nuo manipuliatorių iki robotų humanoidų.

Rinkinys skirtas vidurinių ir vyresnių klasių moksleiviams

Pagrindinį rinkinį sudaro 541 elementai, trys servo varikliai, penki jutikliai (giroskopo, ultragarso, spalvos ir du lietimo), akumuliatorius, jungiamieji laidai, spausdinta ir skaitmeninė instrukcijos bei LEGO elementai  pritaikyti STEM mokymuisi  (mokslo, technologijų, inžinerijos, matematikos ir kompiuterių mokslo).

Centrinis LEGO MINDSTORMS EV3 roboto valdiklis yra ne tik pažangus bet ir kompaktiškas kompiuteris, kuris leidžia autonomiškai kontroliuoti variklius ir rinkti duomenis jutiklių pagalba.

Mokymo programa

LEGO MINDSTORMS EV3 programinėje įrangoje yra integruotos 48 pamokos ir išsami vartotojo instrukcija, kuri neleis jums pasiklysti technologijų labirintuose.

Programinė įranga

Programavimas robotikoje nėra pati lengviausia užduotis, todėl LEGO Education bendradarbiaudama su LabVIEW™ kūrėjais sukūrė unikalią grafinio programavimo aplinką, kuri nereikalauja specialių programavimo žinių. Naudodami intuityvią drag&drop programavimo aplinką pirmus algoritmus sukursite akimirksniu.

Su LEGO MINDSTORMS EV3 programine įranga galėsite:

  • Programuoti robotus

  • Stebėti ir aprašyti progresą naudojant integruotą redaktorių

  • Mokytis iš elektroninio vadovėlio

  • Registruoti ir apskaičiuoti duomenis realiu laiku

Mokymosi tikslai

Su LEGO MINDSTORMS EV3 robotų rinkiniu sukursite ir suprogramuosite savo robotą, kuris padės jums geriau suprasti, kaip technologijos veikia realiame pasaulyje. Tai padės jums geriau suvokti ir interpretuoti dvimačius brėžinius ir iš jų kurti trimačius modelius (kurti, testuoti ir tobulinti; įgyti praktinės patirties naudojant matematines sąvokas, pvz., apskaičiuoti ir išmatuoti nubėgtą atstumą, laiką ir greitį).

Priedai

LEGO® Education Mindstorm EV3

Atsisiųsti