LEGO® Education SPIKE™ Prime bazinis rinkinys

45678

Nauja prekė

LEGO® Education SPIKE ™ bazinis rinkinys yra naujausia STEAM mokymosi priemonė 6-8 klasių mokiniams.

LEGO® Education papildomi resursai ir instrukcijos (anglų kalba)

Plačiau apie šios kategorijos produktus (lietuvių kalba)

Smulkiau

419,00 € su PVM

Charakteristikos

Produkto kodas: 45678
Amžiaus kategorija: 10+
Detalių skaičius: 528
Išleidimo metai: 2019

Apie prekę

LEGO® Education SPIKE ™ bazinis rinkinys yra naujausia STEAM mokymosi priemonė 6-8 klasių mokiniams. Suderinti spalvingi LEGO konstravimo elementai, lengvai naudojamą techninė įranga ir intuityvi Scratch programavimo kalbos pagrindu sukurtą programavimo kalbą, „SPIKE Prime“ skatina nuolat besimokančiųjų mokymosi veikloje kritiškai mąstyti ir spręsti sudėtingas problemas, nepriklausomai nuo jų mokymosi lygio. Nuo paprastų projektų iki neribotų kūrybinio dizaino galimybių „SPIKE Prime“ padeda mokiniams išmokti esminius „STEAM“ ir 21-ojo amžiaus įgūdžius, reikalingus tapti naujoviškais rytoj ... ... smagaus Jums atradimo džiaugsmo!

Kurkite pasitikėjimą su LEGO® Education SPIKE ™ Prime

LEGO® Education SPIKE ™ Prime yra intuityvus praktinis sprendimas, sukurtas ugdyti mokinių pasitikėjimą STEAM koncepcijomis ir mokytis žaidžiant. Lengvai pritaikomas bet kokiai mokymosi aplinkai. SPIKE Prime ugdo kritinį mąstymą, atsparumą ir savarankiškumą - būtinus ateities sėkmės įgūdžius.

Pritaikomi ir įtraukiantys komponentai

„LEGO® Education SPIKE ™ Prime“ sujungia spalvingus „LEGO“ elementus, lengvai naudojamą aparatinę įrangą ir intuityvų programavimą su STEAM mokymosi programa, kuri įtraukia visų lygių mokinius. Viskas yra lengvai pritaikoma bet kurioje mokymosi aplinkoje, todėl Jums ir Jūsų mokiniams galima greitai ir paprastai pradėti mokytis.

Su tarptautiniais standartais suderinti pamokų planai

Mūsų „LEGO® Education SPIKE ™ Prime“ pamokų planai yra skirti padėti mokiniams išsiugdyti abstrakčius ir kritinio mąstymo įgūdžius, kurių jiems reikia norint išspręsti sudėtingas problemas. Standartais suderintos pamokos suteikia įvairios mokymosi patirties, tiesiogiai susijusios su mokinių realaus gyvenimo klausimais ir pastebėjimais, ugdant pasitikėjimą savimi ir paruošiant juos gyvenimui už mokyklos ribų.

Daugiau apie SPIKE

Priedai

SPIKE™ Prime

Atsisiųsti