MATEMA® bazinis LEGO® kaladėlių matematikos rinkinys pradinukams

45221

Nauja prekė

Bazinis LEGO kaladėlių matematikos rinkinys pradinukams ir jo naudojimo metodika yra sukurti  bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų instituto mokslininkais. Naudojant rinkinį MATEMA®, kviečiama tyrinėti, atrasti ir tarpusavyje susieti matematines sąvokas, faktus; mokytis samprotauti ir formuluoti veiklose pastebėtas matematines taisykles. 

Smulkiau

269,00 € su PVM

Charakteristikos

Produkto kodas: 45221
Amžiaus kategorija: 6+
Detalių skaičius: 489

Apie prekę

Bazinis LEGO kaladėlių matematikos rinkinys pradinukams ir jo naudojimo metodika yra sukurti derinant su Lietuvos pradinio ugdymo matematikos programa ir bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų instituto mokslininkais. Naudojant rinkinį MATEMA®, kviečiama tyrinėti, atrasti ir tarpusavyje susieti matematines sąvokas, faktus; mokytis samprotauti ir formuluoti veiklose pastebėtas matematines taisykles. 

Vienas rinkinys skirtas dviems mokiniams. Detalėms laikyti paruošta speciali dėžė su rūšiavimo dėklu, lipdukais. Komplekte yra didelė 48x48 konstravimo plokštė, susideda iš 489 įvairių konstravimo detalių  Rinkinys komplektuojamas gavus specialų užsakymą.