Konstruktoriaus rinkinys LEGO EV3

45544

Nauja prekė

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 yra praktiškas, tarpdalykinis robotikos sprendimas, kuris įtraukia gimnazistus į STEM, ugdydamas jų XXI amžiaus įgūdžius ir pasitikėjimą savimi. 

Smulkiau

Daugiau informacijos 869836895

498,00 € su PVM

Charakteristikos

Amžiaus kategorija: 10+
Detalių skaičius: 541
Išleidimo metai: 2013
Tinkamas: 1-3 vaikams

Apie prekę

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 dabar suderinamas su Python programavimo kalba. Pagrindinių mokyklų studentai dabar gali patirti Python programavimą realiame pasaulyje, tuo pačiu tai yra puikus pagrindas toliau tyrinėti mašininio mokymosi (ML) ir dirbtinio intelekto (AI) sąvokas.

Ruošdamasis ateičiai šis sprendimas padeda vidurinės klasės moksleiviams ugdyti pasitikėjimą savimi plėtojant programavimo įgūdžius, dizainą. inžinerijos ir kritinio mąstymo gebėjimai.

Be to, kad buvo padėtas AI ir ML tyrinėjimo pagrindas, šis sprendimas atveria studentų mintis apie STEM karjeros kelius, sudarydamas jiems sėkmę kolegijoje ir (arba) karjeroje. Mokydami mokytojus, pradinius vadovus ir pamokų planus, mokytojai gali pradėti STEM mokymąsi savo klasėse ir už jos ribų.

LEGO® MINDSTORMS® EV3 ugdymas taip pat naudojamas FIRST®LEGO League, visame pasaulyje vykstančiame robotikos konkurse, kuris skatina studentus tobulinti komandų darbą ir įgyti naujų įgūdžių besikeičiančiai darbo jėgai.

LEGO® MINDSTORMS® Education rinkinys

Tyrdami mokslinius dėsnius ir eksperimentuodami susipažinsite bei suvoksite pagrindinius fizikos dėsnius, įgysite patirties kuriant mechanines konstrukcijas ir išmoksite programuoti įvairiausius robotus nuo manipuliatorių iki robotų humanoidų.

Rinkinys skirtas vidurinių ir vyresnių klasių moksleiviams

Pagrindinį rinkinį sudaro 541 elementai, trys servo varikliai, penki jutikliai (giroskopo, ultragarso, spalvos ir du lietimo), akumuliatorius, jungiamieji laidai, spausdinta ir skaitmeninė instrukcijos bei LEGO elementai  pritaikyti STEM mokymuisi  (mokslo, technologijų, inžinerijos, matematikos ir kompiuterių mokslo).

Centrinis LEGO MINDSTORMS EV3 roboto valdiklis yra ne tik pažangus bet ir kompaktiškas kompiuteris, kuris leidžia autonomiškai kontroliuoti variklius ir rinkti duomenis jutiklių pagalba.

Mokymo programa

LEGO MINDSTORMS EV3 programinėje įrangoje yra integruotos 48 pamokos ir išsami vartotojo instrukcija, kuri neleis jums pasiklysti technologijų labirintuose.

Programinė įranga

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 dabar suderinamas su Python programavimo kalba. Pagrindinių mokyklų studentai dabar gali patirti Python programavimą realiame pasaulyje, tuo pačiu tai yra puikus pagrindas toliau tyrinėti mašininio mokymosi (ML) ir dirbtinio intelekto (AI) sąvokas.

Kaip programuoti su Phython ?

Su LEGO MINDSTORMS EV3 programine įranga galėsite:

  • Programuoti robotus

  • Stebėti ir aprašyti progresą naudojant integruotą redaktorių

  • Mokytis iš elektroninio vadovėlio

  • Registruoti ir apskaičiuoti duomenis realiu laiku

Mokymosi tikslai

Su LEGO® MINDSTORMS® EV3 robotų rinkiniu sukursite ir suprogramuosite savo robotą, kuris padės jums geriau suprasti, kaip technologijos veikia realiame pasaulyje. Tai padės jums geriau suvokti ir interpretuoti dvimačius brėžinius ir iš jų kurti trimačius modelius (kurti, testuoti ir tobulinti; įgyti praktinės patirties naudojant matematines sąvokas, pvz., apskaičiuoti ir išmatuoti nubėgtą atstumą, laiką ir greitį).

Priedai

LEGO® Education Mindstorm EV3

Atsisiųsti