Programmēšana ekspresis

45025

New product

Sveiki atvykę į „Coding Express-Jaunojo programuotojo ekspresą“- tai kūrybingas, intuityvus ir bendradarbiaujantis būdas ikimokyklinio amžiaus vaikams mokytis ankstyvo programavimo ir svarbių XXI amžiaus įgūdžių!

More details

272,00 € tax incl.

Data sheet

Product code: 45025
Age: 2-5
Number of Elements: 234
Year of release: 2019

More info

Įkvėpkite mažuosius smalsuolius tyrinėti ankstyvas programavimo aplinkas, tokias kaip sekos nustatymas, ciklai ir sąlygos, kuriant problemų sprendimo įgūdžius, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir socialinius bei emocinius įgūdžius.

Naujasis LEGO Education traukinys „Coding Express“ yra pirmasis ankstyvojo programavimo įvadas mūsų jauniausiai (2-6 metų amžiaus) auditorijai. „Coding Express“ - tai kūrybingas, intuityvus ir universalus sprendimas, kuris pristato ikimokyklinio amžiaus vaikus į ankstyvą programavimo koncepciją, kuri natūraliai sukelia jų smalsumą, kūrybiškumą ir norą ištirti ir mokytis kartu.

Remiantis vis populiaresne traukinio tema, labai universalus LEGO DUPLO sprendimas leidžia vaikams sujungti ir intuityviai ištirti ankstyvąsias programavimo koncepcijas, tokias kaip sekos nustatymas, ciklai ir sąlyginis programavimas, kuriant problemų sprendimo įgūdžius, kritinį mąstymą, bendradarbiavimą ir socialinius bei emocinius įgūdžius.

Pagrindinės mokymosi vertės:

• Sekos nustatymas
• Ciklai
• Sąlyginis programavimas
• Bendradarbiavimas
• Problemų sprendimas

„Coding Express“ sprendime yra mokytojo vadovas su 8 pamokomis - 4 pamokos naudoja fizinį rinkinį ir 4 pamokos naudoja skaitmeninę programą. Mokytojo vadovas buvo sukurtas naudojant mokslo, matematikos ir technologijų gaires iš Nacionalinės mažų vaikų ugdymo asociacijos (NAEYC) ir XXI a. Ankstyvojo mokymosi sistemos (P21 ELF).

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE IKIMOKYKLINUKŲ PRODUKTUS ?

Coding Express

Download