Mana lielā pasaule

45028

New product

Mano XL pasaulis suteikia žaismingą lavinamąją patirtį, kuri supažindina vaikus su aplinkiniu pasauliu žaidžiant vaidmenimis, atliekant smagias konstravimo užduotis ir dalinantis idėjomis. Šis LEGO® lavinamasis rinkinys taip pat lavina vaikų pasitikėjimą savimi ir pagrindinius socialinius įgūdžius, pvz., bendradarbiavimą, bendravimą ir vaidmenų bei atsakomybės suvokimą.

More details

299,00 € tax incl.

Data sheet

Product code: 45028
Age: 2-6
Number of Elements: 480

More info

Rinkinys „Mano didelis pasaulis“ suteikia galimybę mokytis žaidimų ir padeda ikimokyklinio amžiaus vaikams sužinoti apie supantį pasaulį, atliekant įdomias surinkimo užduotis, įdomius žaidimus ir dalijantis idėjomis. Šis LEGO®“ Education rinkinys padės vaikams pasitikėti savo žiniomis ir įgūdžiais, išsiugdyti svarbiausius socialinius įgūdžius, tokius kaip bendravimas ir bendradarbiavimas, suprasti vaidmenis ir atsakomybę visuomenėje. 

Problemų sprendimas realiame gyvenime Dirbdami 2-10 žmonių grupėse, vaikai surinks savo namus, restoraną, autobusų stotelę, ligoninę ir gaisrinę naudodami 480 spalvų kubus, figūras, ratinę važiuoklę, langus, duris ir statybines plokštes iš LEGO® DUPLO®.  

Jie galės surinkti ir ištirti lėktuvą, mašiną ir net povandeninį laivą. Jie pasitelks savo vaizduotę, kad sukurtų savo fantastiškus gyvūnus ir sugalvotų jiems nuostabius naujus nuotykius. Kad vaikams būtų suteikta daugiau galimybių mokytis ir žaisti, rinkinį „Mano didelis pasaulis“ galima derinti su rinkiniais „Gyvūnai“ (45029 ) Ir „Žmonės“ (45030), Kurie taip pat yra LEGO® Education ikimokyklinio ugdymo sistemos dalis. 

Mokytojo mokymo medžiagoje yra viskas, ko jums reikia pasiruošti ir vykdyti įdomias veiklas, įskaitant „Pirmųjų žingsnių“ kortelę su penkiomis pradinio lygio užduočių idėjomis ir dešimt dvipusių atvirukų su surinkimo idėjomis. 

 Realaus pasaulio žaidimas vaidmenimis

Dirbdami 2–10 narių grupėse vaikai naudojasi spalvinga 480 LEGO® DUPLO® kaladėlių, figūrėlių, ratų pagrindų, langų, durų ir konstravimo pagrindo kolekcija, kad sukonstruotų namus, restoraną, autobuso stotelę, ligoninę ir gaisrinę. Jie susipažins su lėktuvu, automobiliu ir net povandeniniu laivu ir pasitelks savo vaizduotę fantastiniams gyvūnams ir savo išgalvotoms istorijoms kurti. Mano XL pasaulį galima derinti su 45029 Gyvūnai ir 45030 Žmonės priedų rinkiniais iš ankstyvojo lavinimo sistemos, kad vaikams būtų dar smagiau lavintis žaidžiant.

Visapusiškas palaikymas mokytojams
Mano XL pasaulį sudaro viskas, ko mokytojams reikia įkvepiančioms pamokoms, įskaitant greitos pradžios kortelę su 5 užduočių idėjomis 10 dvipusių konstravimo kortelių. Taip pat pridedamas internetinis skyriaus planas su 8 standartus atitinkančiomis pamokomis, kurias rasite www.LEGOEducation/Start. Siūlome netgi visos dienos profesionalius lavinimo kursus (parduodama atskirai), kurie padės mokytojams pasiruošti puikiai pradžiai.

Holistinis požiūris į mokymąsi
LEGO Education ankstyvasis lavinimasis pakloja pamatą vaiko lavinimuisi ir motyvacijai mokytis visą gyvenimą, žadindamas įgimtą smalsumą tyrinėti drauge ir mokytis žaidžiant. Mano XL pasaulis derinamas su kitais ankstyvojo lavinimosi sistemos gaminiais ir lavina socialinius, emocinius bei kalbos įgūdžius ir nevaržomą žaidimą bei mokslo įgūdžius.

  • Lavina vaikų pasitikėjimą savimi ir pagrindinius socialinius įgūdžius, pvz., bendradarbiavimą, bendravimą ir vaidmenų bei atsakomybės suvokimą.
  • 480 LEGO® DUPLO® elementai, įskaitant konstravimo pagrindą, 8 figūrėles, ratų pagrindus, langus, duris ir spalvingų kaladėlių rinkinį – viskas, ko reikia vaikų vaizduotei išlaisvinti.
  • Su greitos pradžios kortele su 5 užduočių idėjomis, 10 dvipusių konstravimo idėjų kortelių su 20 konstruojamų modelių ir internetiniu mokytojo vadovu su 8 standartus atitinkančiomis pamokomis įkvepiančioms pamokoms vesti.
  • Siūlome pasirinktinį visos dienos profesionalaus lavinimo kursą (parduodamas atskirai), kad mokytojai pasiruoštų, kuo įmanoma geriau.
  • Dera su kitais LEGO® Education rinkiniais, pvz., 45029 Gyvūnai 45030 Žmonės priedų rinkiniais, smagiam mokymuisi pratęsti.
  • Tai – dalis LEGO® Education ankstyvojo lavinimosi holistinio švietimo sistemos ikimokyklinio amžiaus vaikams.
  • Turi pakankamai kaladėlių 10 LEGO® šešių kaladėlių mokymosi užduočių rinkinių.

Esate naudotojas, ieškantis būdo mokyti namuose įvairaus amžiaus vaikus?

Nesvarbu, ar vaikai mokosi klasėje ar svetainėje, jie visi pasižymi lakia vaizduote, įgimtu smalsumu ir troškimu tyrinėti bei rizikuoti. Šiai energijai nukreipti tinkama linkme tereikia tinkamų išteklių. LEGO Education nori padėti. Praktinis mokymasis suteikia galimybę kurti idėjas ir modelius, lavinant svarbius įgūdžius, pvz., bendravimą, bendradarbiavimą, kritišką mąstymą ir kūrybiškumą.

Jau daugiau nei 40 metų LEGO Education kuria švietimo sprendimus, pagrįstus nusistovėjusia švietimo teorija, kad vaikai geriau mokosi ir daugiau prisimena naudodamiesi praktine patirtimi. Mūsų gaminiai nėra žaislai – LEGO Education mokymosi ištekliai skirti naudoti ne namų pramogoms, o itin veiksmingam švietimui, kuriuo užpildomi vietinės švietimo programos poreikiai.

LEGO Education teikia palaikymą renkantis gaminius ir juos įsigijus, kad LEGO Education ištekliai būtų kuo veiksmingiau naudojami mokymosi aplinkoje. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.


 

Ikimokyklinis ugdymas

Download